×
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÖZEL REHBERLİ TURLAR Özel İstanbul Turları İstanbul Yürüyüş Turları Günlük Turlar Türkiye Turları Özel Yat Turları Diğer İstanbul Turları VIP HAVALİMANI TRANSFER İstanbul Havalimanı Transferi Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer KVKK İLETİŞİM ENGLISH
X
BYVIPTRAVEL WhatsApp
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
by vip travel özel rehberli istanbul turları, vip istanbul havalimanı transfer

Özel Yat Turları

Boğaziçi Özel Yat Turları

Özel yat ile 2 saat süren Boğaz turu, İstanbul'un ünlü Boğaziçi'ni deneyimlemeniz için size en iyi seçeneği sunar. Ayrıca denizden İstanbul'un güzelliklerini göreceksiniz. Gezinin tadını çıkarırken, sultanların sarayları ve paşa köşkleri gibi sayısız tarihi yapıyı göreceksiniz.

Kız Kulesi, köprüler, Osmanlı evleri, Çırağan Sarayı, Ortaköy ve Büyük Mecidiye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Kuleli Deniz Harp Okulu, Rumeli ve Anadolu Hisarı sizi büyüleyecek.

Özel yatlı boğaz turumuza rezervasyon yaptırdıktan sonra sizi otelinizden alıp en yakın limana bırakacağız. Orada tekneniz sizi bekliyor olacak. Sadece arkanıza yaslanıp siz, arkadaşlarınız veya aileniz için hazırlanmış VIP, dinlendirici ve eğlendirici hizmetin keyfini çıkaracaksınız.

Özel yatımız 12 kişilik kapasiteye sahip, bu nedenle küçük arkadaş grupları veya iş ortaklarınıza bu harika hizmeti sunarak onları etkilemek istiyorsanız idealdir.

Özel yatlı Boğaz Turu'ndaki ayrıcalıklarınız:

Boğaz çevresindeki Asya ve Avrupa'da inşa edilmiş tüm tarihi ve modern binalar.

Kalabalık vapurlardan uzak özel boğaz turu.

VIP ve konforlu atmosferde yolculuk.

Sadece size ve seçtiğiniz konuklarınıza özel yat.

Samimi bir kaptan ve mürettebat.

Teknede alkollü ve alkolsüz içecekler satın alınabilir.

Kaptan yatın hızını ayarlayacak, böylece yolculuk sırasında mükemmel fotoğraflar çekme şansınız daha yüksek olacak.

Yatta ücretsiz çay veya kahve servisi.

Boğaz'da Özel Yolculuk

İstanbul'u görmenin ve keşfetmenin en iyi yolu tekne turudur. İstanbul Boğazı, İstanbul'u Asya ve Avrupa olarak iki kıtaya ayırır ve Marmara denizini Karadeniz'e bağlar. Boğazda Özel Yolculuk turu için iki seçeneğiniz var:

1. Seçenek : Yarım Gün Özel Boğaz Turu (Sabah & Öğleden Sonra)

Mısır Çarşısı'nı kendi başınıza keşfetmek için biraz boş zamanınız olacak. Mısır Çarşısı'nda baharat, lokum ve diğer tatlılar, mücevher, hediyelik eşya, kuru meyve ve kuruyemiş satan toplam 85 mağaza bulunmaktadır. Ardından Osmanlılar tarafından yaptırılan İznik çinileriyle ünlü Rüstem Paşa Camisi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra rehberli Boğazda Özel Yolculuk için bir tekneye bineceğiz. Boğazda Özel Yolculuk turumuz 1,5 saat sürecek. Tekne Asya ile Avrupa arasında ilerlerken Kız Kulesi, Köprüler, Osmanlı Evleri, Çırağan Sarayı, Ortaköy ve Büyük Mecidiye Camii, Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Rumeli ve Anadolu Hisarları, Kuleli Deniz Harp Okulu sizi büyüleyecek. Köprüden sonra Haliç'e dönüyoruz ve turumuzu tamamlıyoruz.

Boğazda Özel Yolculuk turuna dahil olan hizmetler:

Profesyonel İngilizce konuşan tur rehberi.

Vapur Biletleri.

Sigara içilmeyen klimalı araçlarla özel ulaşım.

Otelden ayrılış.

Otele dönüş.

Seçenek 2: Tam Gün Özel Boğaz Turu

Rüstem Paşa Camii'ni ziyaret etmeden önce Mısır Çarşısını kendi başınıza keşfetmek için biraz serbest zamanınız olacak. Osmanlılar tarafından yaptırılan Rüstem Paşa Camisi, İznik çinileriyle ünlüdür. Ardından Tam Gün Özel Boğaz Turumuz için teknemize bineceğiz. Rehberli boğaz turumuz 1,5 saat sürecek. Tekne Asya ile Avrupa arasında hareket ederken Osmanlı Evleri, Köprüler, Kız Kulesi, Ortaköy ve Büyük Mecidiye Camii, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Kuleli Deniz Harp Okulu, Rumeli ve Anadolu Hisarı ile büyüleneceksiniz... İkinci köprüden Haliç'e dönüp öğle yemeği molası vereceğiz.

Öğle yemeğinden sonraki durağımız 285 oda, 46 salon, 6 hamam ve 68 tuvaletten oluşan Dolmabahçe Sarayı olacak. Sarayda, 750 lambasıyla 4,5 ton ağırlığındaki dünyanın en büyük Bohem kristal avizesini göreceksiniz. Pera olarak da bilinen ve İstanbul'un ana merkezlerinden biri olan Taksim'e kadar bir fünikülere bineceğiz. Taksim'de İstiklal Caddesi'nde yürürken, Mango ve Topshop gibi birçok ünlü giyim mağazasının yanı sıra bir dizi Starbucks ve 3 binden fazla sokak kafesi, restoranları, barlarıyla bir Avrupa caddesinde yürüyormuş gibi hissedeceksiniz. Ardından Karaköy'e yürüyeceğiz ve yerel halkı balık tutarken görebileceğiniz Galata Köprüsü'nden geçeceğiz ve Tam Gün Özel Boğaz Turumuzu Eminönü'nde dolaşacağız. Otele dönerek turumuzu tamamlayacağız.

Tam Gün Özel Boğaz Turu'na dahil olan hizmetler:

Profesyonel İngilizce konuşan tur rehberi.

Vapur Biletleri.

Yerel ulaşım.