×
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÖZEL REHBERLİ TURLAR Özel İstanbul Turları Günlük Turlar Türkiye Turları Özel Yat Turları VIP HAVALİMANI TRANSFER İstanbul Havalimanı Transferi Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer GALERİ İLETİŞİM ENGLISH DEUTSCH TÜRKÇE
X
BYVIPTRAVEL WhatsApp
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
by vip travel özel rehberli istanbul turları, vip istanbul havalimanı transfer

Özel Yat Turları

Boğaz'da Özel Yat Turu

İstanbul'un incisi Boğaz’ı tanımanın en güzel yolu bizzat içerisine dalmaktır. Size özel rehberle yapılacak olan tekne turu ise bu gezintiye daha da anlam katacak. Asya ve Avrupa olmak üzere iki kıtaya eşsiz güzellikler sunan İstanbul Boğazı ve İstanbul'u farklı bir açıdan keşfetmek isteyenler için harika bir seçenektir.

TEKNE TURU:

Sabah BYVIPTRAVEL’ın VIP araçları ile otelinizden alınarak turumuza Mısır Çarşısı’ndan başlarız. Çarşı, İstanbul'un en önemli turistik mekanlarından biridir. Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir. Ayrıca, çarşı Osmanlı dönemine ait birçok geleneksel ürünün satıldığı bir yer olduğu için kültürel açıdan da büyük önem taşımaktadır. Burada baharat, lokum ve diğer tatlılar, mücevher, hediyelik eşya, kuru meyve ve kuruyemiş satan toplam 85 mağaza bulunmaktadır. Ardından Osmanlılar tarafından yaptırılan İznik çinileriyle ünlü Rüstem Paşa Camisi'ni ziyaret ediyoruz.

Daha sonra Boğazda Özel Yolculuk için bir tekneye bineceğiz. Boğazda Özel Yolculuk turumuz, rehberimiz eşliğinde 1,5 saat sürecek. Tekne Asya ile Avrupa arasında ilerlerken Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Ortaköy Camii, Dolmabahçe Sarayı ve Beylerbeyi Sarayı gibi önemli yapıtlar sizi büyüleyecek. Köprüden sonra Haliç'e dönüyoruz ve turumuzu tamamlıyoruz

Tura dahil olan hizmetler:

Profesyonel İngilizce konuşan tur rehberi.

Vapur Biletleri.

Sigara içilmeyen klimalı araçlarla özel ulaşım.

VİP araçlarla otelden alma ve Otele dönüş.

Boğaz'da Özel Yat Turlarımız hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için +90(549) 795 5193 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.